برندهای مختلف آرکوپال برای آشپزخانه و مزایا و معایب آن ها

در مرحله اول، من به شما نیاز دارم که محصولات آرکوپال دینو مختلف برند تحت Arc International را درک کنید، یعنی؛ Luminarc، Arcopal، Arcoroc، Chef & Sommelier، و Cristal d’ Arques Paris.

همانطور که در بالا بیان کردم، این محصولات برندهای مختلف همگی مزایا و معایبی دارند و برای رفع نیازهای مختلف آشپزخانه و خانه تولید می شوند.

برای مثال، ست های ظروف غذاخوری آرکوپال را در نظر بگیرید که صرفاً با هدف سرو غذا، چه گرم و چه سرد، صرف نظر از مناسبت، تولید می شوند.

در حالی که Arcoroc را می توان به عنوان آرکوپال فرانسه ظرف سرو، تخته، بشقاب Torte Arcoroc، چاقو، قاشق، ظروف پخت و پز در فر، کوزه یخچال، لیوان Arcoroc شراب و کاسه Arcoroc کریستال فرانسه استفاده کرد.

نکته من اینجاست؛ مصرف کنندگان ظرف غذای لومینارک را به عنوان یک محصول با نام تجاری از Arc International به معنی ظرف غذای آرکوپال فرانسه مخلوط می کنند.

ارکوپال

آرکوپال ظرف قابلمه ندارد اما لومینارک بارکد خوان دارد. یک نمونه بسیار خوب از برند Arc International مناسب برای پخت، ظرف سفید بیضی بیضی شکل Luminarc Cuisine یا ظرف سرامیکی گرد Luminarc Vitro Blooming است.

ظرف قابلمه لومینارک تا دمای 550 درجه فارنهایت فوق العاده مقاوم است و می تواند تا 10 دقیقه زیر جوجه گوشتی بماند.
30٪ سبک تر از سایر مارک های ظروف قابلمه است.
تمیز کردن آن با دست یا ماشین ظرفشویی بسیار آسان است.
ظرف قابلمه لومینارک به دلیل طراحی تودرتو به راحتی قابل نگهداری است.
سالم و مقرون به صرفه است.
قابلمه لومینارک نسبت به ظرف یا ظرف غذاخوری سرامیکی 3 برابر ضربه مقاوم است.
سرامیک ویترو دارای مقاومت آرکوپال حرارتی منحصر به فردی است که آن را برای استفاده در منبع حرارت مستقیم مناسب می کند. ظروف کاسرول سرامیکی شکوفه دار Luminarc vitro می توانند از فر به یخچال، از اجاق گاز تا میز بروند. یک ظرف چند کاربرد دارد!

 • منابع:
  1. ?IS ARCOPAL OVEN SAFE
 • تبلیغات: 
  1. موج جدیدی از اعترضات به خاطر قیمت بالای کابل
  2. با ریختن دوغ گازدار در گوش موهای زائد را از بین ببرید
  3. مردی که از روسری برای حجاب خود استفاده می کرد.
  4. سخنی گنجینه از ایلان ماسک برای موفقیت در کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *